Опалювальний сезон на Сумщині: 50 громад із 51 прийняли рішення про включення опалення
ЖКГ 12:12, 30.10.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фактично всі громади області увійшли в опалювальний сезон. Про це повідомив перший заступник начальника ОВА Тарас Савченко.
Станом на сьогодні лише Зноб-Новгородська громада ще не прийняла рішення щодо старту опалювального сезону. За словами керівництва громади, 1 листопада в цій громаді включатимуть опалення.
«Наразі підключено до опалення 98% закладів охорони здоров’я, 51% закладів освіти, 62% дошкільних навчальних закладів, 57% житлового фонду», – зазначив Тарас Савченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: