Мелт. Торговое обурудование

Оксана Шаповал: «Капітальному ремонту дитячого садка «Казка» бути!»

Громада 23:31, 11.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Попередньо визначено підрядника, який проводитиме роботи з капітального ремонту дитячого садка №11 «Казка». Про це на сторінці «Слуга народу – Шостка» в Фейсбуці проінформувала голова фракції партії «Слуга народу» в міській раді Оксана Шаповал.

За підсумками тендеру ТОВ «Смартрем» з м. Лебедина надало найнижчу цінову пропозицію. Зараз триває перевірка документації і буде визначений остаточний переможець.

«Прозорий тендер, конкуренція і, звичайно, економія державних коштів – в цьому переваги електронної системи публічних закупівель. А шосткинська команда «Слуги народу» бере хід капітального ремонту дитсадка під свій контроль. Будемо залучати незалежних фахівців, контролювати кожний етап робіт, якість будівельних матеріалів, відповідність будматеріалів існуючим нормам», – зазначила вона.

Оксана Шаповал нагадала, що державні кошти на довгоочікуваний капремонт дошкільного навчального закладу виділені завдяки наполегливості народних депутатів України від партії «Слуга народу» Михайла Ананченка, Тетяни Рябухи та ін.

«Капітальному ремонту дитячого садка «Казка» бути!», – написала Оксана Шаповал.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору