Одна з громад у Шосткинському районі розробила програму продовольчої безпеки за підтримки U-LEAD

 Поділитися

Поділитися в

 Відбуватиметься це шляхом надання послуг населенню комунальним підприємством з обробітку землі, на пільгових умовах. Про це повідомив голова громади Петро Гончаров.

«Агресія російської федерації проти України та тимчасова окупація Сумської області навесні 2022 року, порушила логістичні маршрути доставки продуктів харчування до нашої громади. Це, в свою чергу, спричинило чимало труднощів у задоволені першочергових потреб населення. Ми, як і більшість громад України, не були готові до цього. Тому, влітку 2022 року нами було прийнято рішення: спільно з експертами Програми «U-LEAD з Європою» розпочати роботу над розробкою програми продовольчої безпеки на 2022-2023 роки, яку ми затвердили на засіданні виконавчого комітету наприкінці жовтня 2022 року», – зазначив Гончаров.

Як повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марина Лобова, Кабінет Міністрів ще на початку повномасштабного вторгнення ухвалив розпорядження від 29 квітня 2022 р. № 327-р щодо продовольчої безпеки в державі, яке передбачає для органів місцевого самоврядування створення таких програм продовольчої безпеки:

«Для допомоги громадам у цьому питанні, Програма «U-LEAD з Європою» запровадила нову навчальну ініціативу та обрала чотири пілотні громади, Зноб-Новгородська – стала однією з них та єдиною на Сумщині. В рамках ініціативи, експерти допомагали фахівцям з громад знайти дієві інструменти реагування на виклики у продовольчій сфері, спричинені війною».

Як зазначив Леонід Сотніков, начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради, Програма продовольчої безпеки є актуальною для нас та допоможе громаді вирішити питання з продовольчими запасами продуктів, допоможе знайти й інструменти для допомоги населенню щодо самозабезпечення продуктами харчування їх домогосподарств.

За матеріалами програми U-LEAD з Європою

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору