Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав три реанімобіля
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали ще 3 нових авто. Таку новину повідомив керівник ОВА Дмитро Живицький.
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав реанімобілі типу С, обладнані всім необхідним для надання якісної медичної допомоги людям з важкими травмами та пораненнями.
Швидкі придбані за кошти Держбюджету.
Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України, Сумщина невдовзі отримає ще 6 «швидких» класу С.
«Дякую міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку за увагу до нашої прикордонної області. Сучасні реанімобілі допоможуть врятувати не одне людське життя», – зазначив очільник обласної військової адміністрації.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: