Обережно: у Телеграмі створено вже кілька фейкових каналів “Сумиобленерго”, де можуть розповсюджувати дезінформацію для дестабілізації ситуації в регіоні

 Поділитися

Поділитися в

Про неофіційні джерела застерігає АТ “Сумиобленерго”.
З появою графіків погодинних відключень у нашому житті, кожен споживач шукає для себе зручніший спосіб отримання інформації щодо можливих вимкнень електроенергії в регіоні. Тому, з метою інформування якомога більшої кількості споживачів щодо ситуації з енергопостачанням, окрім офіційного сайту та сторінки у соціальній мережі Facebook, АТ “Сумиобленерго” було створено телеграм-канал, на якому дублюється вся оперативна інформація про відключення електроенергії, актуальні новини щодо роботи товариства та ситуація в енергосистемі України, повідомляють енергетики.

– Але, останнім часом з’явилось декілька телеграм-каналів, які мають майже ідентичну назву із офіційним телеграм-каналом АТ “Сумиобленерго” та частково дублюють інформацію, яка публікується на офіційних сторінках товариства. Сьогодні – це просто копіювання вже наявної на ресурсах інформації, а завтра – можливе розповсюдження фейків для дестабілізації ситуації в регіоні! – звертає увагу споживачів “Сумиобленерго”.

Мешканців Сумщини  закликають підписуватись тільки на офіційні джерела АТ “Сумиобленерго”, тільки в них ви можете знайти достовірну та актуальну інформацію:

  • Офіційний сайт АТ “Сумиобленерго” – https://www.soe.com.ua/
  • Сторінка товариства у соціальній мережі Facebook – https://www.facebook.com/sumyoblenergo/
  • Офіційний телеграм-канал АТ “Сумиобленерго” – https://t.me/SumyEnergo
  • Довіряйте тільки офіційній інформації!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору