На засіданні виконкому вирішили, що питання тарифів на воду розглянуть у наступному році + Відео

Тарифи 20:26, 29.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішньому засіданні виконкому було обговорено питання щодо коригування  тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Раніше воно обговорювалося громадськістю.

Було повідомлено про те, що у зв’язку в підвищенням вартості електроенергії виникла потреба скорегувати тарифи на воду та водовідведення. Згідно з проектом рішення, за воду пропонувалось встановити тариф 15,10 грн., водовідведення – 19,40 грн.

Член виконкому Денис Линок запропонував зобов’язати «Водоканал» забезпечувати споживачів водою своєчасно і в повному обсязі. Мова йде про проблему водопостачання у нічний час. «Всім відомо, що з 00.00 до 5.00-6.00 години ранку споживачі, які мешкають вище четвертого поверху, послугу не отримують або отримують частково», – сказав Денис Линок.

Директор «Водоканалу» Олександр Міхньов проінформував, що НКРЕКПУ прийняті тарифи для 45 водоканалів великих міст. Тепер тарифи там більш ніж в Шостці на понад 10 грн. «Такого не було ніколи в житті», – стверджує керівник підприємства.

За його даними, тарифи для конотопського «Водоканалу» вище шосткинських на понад 15 грн. «Щоб ви розуміли, що це не вимоги якогось там «Водоканалу», це реалії часу», – сказав Олександр Міхньов. Він зазначив, що питання стоїть в забезпеченні Шостки водою.

Як проінформував присутніх заступник міського голови Ярослав Счастливцев, тарифи на воду у Шостці є найнижчими в області. Він запропонував підтримати рішення про корегування тарифу, але відтермінувати введення його в дію.

«…Розглянемо це питання після Нового року», – зазначив міський голова Микола Нога. Пропозиція була підтримана.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору