На засіданні виконкому розглянули звіти про виконання фінпланів медичних закладів Шосткинської громади + Відео

Влада, Громада 23:49, 28.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглядалося майже три десятки питань.

Зокрема, були заслухані звіти про виконання фінансових планів медичних закладів нашої громади: Центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, стоматполіклініки, дитячої лікарні.

Згідно інформації, яку на засіданні виконкому повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, доходи медзакладу за минулий рік, в межах яких здійснювалися видатки, склали 221,4 млн. грн. З них за пакетами медичних програм від Національної служби здоров’я України (НСЗУ) – 164 млн. грн., з місцевого бюджету 27 млн. грн., надходження від платних послуг – 5 млн. грн., благодійні внески, гранти, централізовані поставки –  23 млн. грн.

Як проінформував директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Жук, основна доходна частина – доходи від реалізації послуг з медобслуговування населення по програмі медичних гарантій по договору з НСЗУ. Ця сума у 2022 р. склала 42,9 млн. грн. По програмі підтримки з місцевого бюджету надійшло 5,3 млн. грн., інші доходи – 13 млн. грн. Видатки закладу склали 52,5 млн. грн. В структурі витрат ЦПМСД перше місце займає оплата праці з нарахуваннями (45,8 млн. грн.).

На засіданні виконкому затверджено рішення про надання матеріальної допомоги власникам житла, чиї квартири постраждали внаслідок ракетного обстрілу. Крім того, підтримано і проєкт рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади на загальну суму 2,3 млн. грн.

Міський голова Микола Нога звернувся до членів виконкому, жителів міста. Він закликав допомагати нашим захисникам, які зараз на передовій.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору