На Сумщині на одне вільне робоче місце – 7 безробітних. Яким фахівцям працевлаштуватися найважче і яких не вистачає?

 Поділитися

Поділитися в

 За інформацією Сумського обласного центру зайнятості, на ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на сьогодні, 9 серпня, в середньому по області на одне вільне робоче місце претендує 7 безробітних (на цю дату минулого року – 14 осіб).
 Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендує 19 осіб), законодавців (17 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (12 осіб), технічних службовців, фахівців та представників найпростіших професій (по 10 осіб).
 Найбільших труднощів з працевлаштуванням зазнають представники таких професій: касир, соціальний робітник, молодша медична сестра (санітарка), вчитель. Наприклад: для 78 безробітних касирів на сьогодні є 1 вакансія, для 126 соціальних робітників – 4 вакансії, для 134 безрообітних санітарок – 2 вакансії.
 Нестача кадрів спостерігається серед представників таких професій: лікарів загальної практики-сімейних лікарів, електромонтерів, токарів, водіїв тролейбуса, слюсарів-інструментальників, операторів верстатів з програмним керуванням, фрезерувальнків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору