Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині відкрита ще одна поліцейська станція + Відео

Громада, Поліція 18:24, 29.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 травня, у Клишківському старостинському окрузі було відкрито поліцейську станцію, де працюватиме поліцейський офіцер громади.

Її відкрили міський голова Микола Нога, голова районної ради Вікторія Сокол, керівник РВА Оксана Тарсаюк, начальник Головного управління Національної поліції України в Сумській області Петро Токар, керівник Шосткинської окружної прокуратури Олександр Ігнатенко.

Цікаво, що 6 років тому в нашій країні було запроваджено проєкт «Поліцейський офіцер громади». «Цей проєкт показав дійсно свою ефективність. Це дає змогу Національній поліції виконувати свої функції, бути безпосередньо наближеними до громадян», – сказав начальник ГУНП Петро Токар.

Міський голова Микола Нога подякував обласній поліції, яка підтримала ініціативу відкриття у Клишківському старостинському окрузі поліцейської станції, і спільна робота дала результат. Голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол зазначила, що це третя поліцейська станція у громаді.

Як розповів поліцейський офіцер громади Артем Плющик, створені всі умови для виконання службових завдань – є автомобіль, поліцейська станція, планшети, бодікамери, оргтехніка…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору