На сесії Шосткинської міської ради створили комісію з контролю за ходом розслідування резонансних злочинів + Відео

Влада, Громада 23:59, 10.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 червня, відбулося третє пленарне засідання IV сесії міської ради. На ньому народні обранці розглянули більше десятка питань.

За пропозицією депутата Миколи Трофимця створена комісія з контролю за ходом розслідування резонансних злочинів. Мова йде про підпал офісу інформаційного агентства «Північ Медіа» та побиття людини у відділку поліції.

Були виділені кошти на утилізацію небезпечних речовин, а саме отрутохімікатів, які складуються на території Шосткинської громади з 2015 року. «Цим рішенням ми розпочинаємо роботу по утилізації всієї тієї хімії, яка зберігається у бочках під Ковтуновим та бувшій території «Свеми», – сказав мер Микола Нога.

Також на сесійному засіданні обговорювалося питання утилізації сумішей кислот, що зберігаються на казенному заводі «Зірка». Планується, що з державного бюджету буде виділено 10 млн. грн. «Треба приймати рішення на державному рівні. У вирішення проблеми включилися депутати Верховної Ради», – повідомив міський голова.

Щодо проблем ШКЗ «Зірки», то Микола Нога повідомив, що на минулому тижні був в «Укроборонпромі» і в Міністерстві стратегічних галузей економіки. За його інформацією, пройшов перший етап затвердження спеціальної програми по розвитку шосткинського підприємства, яка розрахована на 2 роки.

Депутат Олександр Шаповал зазначив, що на території «Зірки» успішно працює приватна структура. Казенний завод же в занепаді… Народний обранець висловив здивування тим, що безпосередній керівник «Зірки» нічого не робить: «Он должен из «Укроборонпрома» не вылазить».

В. о. начальника управління житлово-комунального господарства Сергій Шкарін повідомив про те, що буде придбаний міні-навантажувач. Депутат Олександр Шаповал поцікавився, чи здаватимуть цю техніку в оренду, натякаючи на скандальну історію з орендою комунальної техніки приватною фірмою «Вант». «Техніка передбачена для комунального підприємства», – відповів Сергій Шкарін.

На сесії були обговорені питання подальшої роботи медучилища та госпіталю для ветеранів.

Депутат Дмитро Лощаков підняв актуальну проблему для с. Глазового – там відсутня пожежна команда. «Орієнтовний час прибуття пожежної машини з Шостки складає більше 1 години. За цей час пожежним залишиться тільки зафіксувати факт пожежі…», – зазначив Дмитро Лощаков. Він звернувся з проханням в найкоротший термін знайти шляхи вирішення проблеми.

В ході пленарного засідання Микола Нога проінформував, що буде розглядатися питання роботи III зміни заміського оздоровчого табору «Світлий» (перші дві – вже заплановані). Цікаво, що діти тут будуть оздоровлюватись…навчаючись. Молодь там навчатимуть англійській мові та інформаційним технологіям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору