На День міста у Шостці пройшов фестиваль вуличної їжі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 3 вересня, Шостка відзначала День міста. Уже третій рік поспіль це свято проходить скромно, без гучних святкувань та веселощів.
Однак вдалося влаштувати фестиваль вуличної їжі. Задля безпеки він пройшов у 10-ти різних локаціях фактично у всіх мікрорайонах міста.

До організації фуд-зон долучилися різні комунальні заклади – дитячі садки, заклади позашкільної освіти, міський терцентр соціального обслуговування.

Перехожих частували польовою кашею, домашньою випічкою, оригінальними охолоджуючими напоями тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: