Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога повідомив про ситуацію у Шостці та громаді після вчорашньої атаки «Шахедів»

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 1 жовтня, ворожі «Шахеди» атакували Шосткинську громаду.

Міський голова Микола Нога повідомив, що зруйновано ряд об‘єктів критичної інфраструктури.

«Внаслідок атаки місто і вся громада залишились без електроенергії і води. Зупинені ліфти. З перебоями працює зв’язок!», –  написав він на своїй Фейсбук-сторінці.

Микола Нога проінформував, що задіяні пункти незламності, де можна зарядити мобільні телефони. Функціонують резервні генератори для водозабезпечення. Мінімальний рівень подачі води буде організований до 7.30.

Працюють аварійно-рятувальні служби. «Збитки і втрати уточнюються!», – проінформував очільник громади.

Микола Нога закликав мешканців зберігати спокій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору