Микола Нога повідомив про ситуацію у Шостці та громаді після вчорашньої атаки «Шахедів»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 1 жовтня, ворожі «Шахеди» атакували Шосткинську громаду.
Міський голова Микола Нога повідомив, що зруйновано ряд об‘єктів критичної інфраструктури.
«Внаслідок атаки місто і вся громада залишились без електроенергії і води. Зупинені ліфти. З перебоями працює зв’язок!», – написав він на своїй Фейсбук-сторінці.
Микола Нога проінформував, що задіяні пункти незламності, де можна зарядити мобільні телефони. Функціонують резервні генератори для водозабезпечення. Мінімальний рівень подачі води буде організований до 7.30.
Працюють аварійно-рятувальні служби. «Збитки і втрати уточнюються!», – проінформував очільник громади.
Микола Нога закликав мешканців зберігати спокій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: