Микола Нога поставив завдання спланувати на весь зимовий період роботу структурних підрозділів міської влади
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї ночі були обстріляні КАБами дві громади: Свеська та Глухівська. Навколо нашої громади вночі літали безпілотники. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради розповів міський голова Микола Нога.
«Ситуація непроста», – сказав очільник Шосткинської громади.
Микола Нога зазначив, що в таких умовах треба ретельно планувати роботу. Він дав завдання своїм підлеглим спланувати на весь зимовий період роботу структурних підрозділів міської влади.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: