Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога поставив завдання спланувати на весь зимовий період роботу структурних підрозділів міської влади

Влада, Громада 14:18, 25.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Цієї ночі були обстріляні КАБами дві громади: Свеська та Глухівська. Навколо нашої громади вночі літали безпілотники. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради розповів міський голова Микола Нога.

«Ситуація непроста», – сказав очільник Шосткинської громади.

Микола Нога зазначив, що в таких умовах треба ретельно планувати роботу. Він дав завдання своїм підлеглим спланувати на весь зимовий період роботу структурних підрозділів міської влади.

Подробиці – у сюжеті

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору