Мовна школа для дорослих та підлітків Clever&Clever у Шостці запрошує на курси англійської!

Освіта, Послуги 16:00, 4.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вам чи Вашій дитині треба заговорити англійською вільно, поліпшити шкільні знання, підготуватись до іспитів ДПА чи ЗНО, до вступу в університет, отримати професійні знання з англійської для роботи за кордоном, розвинути фонетичні, лексичні, граматичні навички, підвищити рівень володіння розмовною мовою та збільшити словниковий запас для подорожей та спілкування? Курси з англійської мови Clever&Clever у Шостці запрошують!

Мовна школа працює у центрі міста по вулиці Миру, 11.

Тут навчає дипломований спеціаліст з любов’ю до дітей!

Важливо, що використовують сучасні підходи до навчання. Теорія займає усього 20% занять, 80% – практичні заняття. За допомогою живої практики вивчити англійську легко! Використання методу асоціацій допомагає швидко запам’ятовувати багато слів за написанням, вимовою та сприйняттям на слух. Опанувати конструкцію мови допомагає використання ходових шаблонних речень, структура яких залишається незмінною, а змінюються лише слова. Усі вправи автоматично перевіряються з поясненням граматики і нових слів, розгляданням текстів, аудіо- та відеоматеріалів. Домашні завдання завжди доступні онлайн!

Навчання проходить у сучасному комп’ютерному класі, з кондиціонером, проектором та повним забезпеченням матеріалами.

Зручно, що заняття організовано тільки у невеликих групах (4-6 учнів). Можете спробувати безкоштовний пробний урок, попередньо пройти тестування, оцінити рівень своїх знань та вибрати потрібний курс.

А ще можна придбати і подарувати близьким абонемент на навчання. Крім того, діють індивідуальні знижки та акції!

У рамках курсів діє розважальний клуб Movi&Speak, де можна ненав’язливо й цікаво вивчати  англійську, покращувати навички спілкування, дивлячись фільми в приємній компанії та обговорюючи фільм.

Запорука успіху та комфортного навчання – це дружня атмосфера. Модель навчання гарантовано ефективна. Після кожного курсу учні здають тест на рівень володіння англійською.

Займатися необхідно усього двічі на тиждень по 45 хвилин! Вартість занять для дітей – 80 грн. Для дорослих – 100 грн.

Clever&Clever— це сучасні методики і максимум практики! Зручне розташування курсів в центрі міста! Записуйтесь на курси – будьте на крок попереду!

Контактні телефони: +380508858685, +380968858685.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору