Міський голова розповів про оперативну ситуацію в громаді + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні ворог наніс авіаційний удар по Ображіївсьому старостинському округу. Унаслідок цього зруйновано об’єкт інфрраструктури, пошкоджено інші об’єкти. Про це повідомив міський голова Микола Нога у ході апаратної наради, звітуючт про поточну ситуацію в громаді.
“Шостка продовжує відновлювати свою енергетичну систему, вона не відновлена в повній мірі. Тому більшість домоволодінь отримують електроенергію по відповідним графікам”, – додав Микола Нога.
Підприємства міста працюють виключно на генераторах.
Зруйнованою залишається логістика, тому продовжується підвіз пасажирів відповідних рейсів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: