Дерматолог
Авто Світ

Міський голова розповів про оперативну ситуацію в громаді + Відео

Влада, Громада 12:38, 24.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні ворог наніс авіаційний удар по Ображіївсьому старостинському округу. Унаслідок цього зруйновано об’єкт інфрраструктури, пошкоджено інші об’єкти. Про це повідомив міський голова Микола Нога у ході апаратної наради, звітуючт про поточну ситуацію в громаді.

“Шостка продовжує відновлювати свою енергетичну систему, вона не відновлена в повній мірі. Тому більшість домоволодінь отримують електроенергію по відповідним графікам”, – додав Микола Нога.

Підприємства міста працюють виключно на генераторах.

Зруйнованою залишається логістика, тому продовжується підвіз пасажирів відповідних рейсів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору