Дерматолог
Авто Світ

Міський голова поставив комунальникам завдання вивезти сміття з усіх кладовищ Шосткинської громади + Відео

Громада, ЖКГ 21:44, 22.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У нашій громаді тривають роботи з весняного прибирання.

Як розповів на сьогоднішній апаратній нараді в. о. начальника управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко, продовжуються роботи з вивезення гілля, опалого листя, ліквідації стихійних звалищ. Проводилося прибирання на Воронізькому кладовищі. За тиждень звідти вивезли 31 вантажівку сміття.

Тривають і роботи з прибирання піску з узбіч, облаштування газонів, клумб. Також проводиться аварійний ремонт доріг.

Міський голова Микола Нога поставив завдання до Великодня вивезти сміття з усіх кладовищ Шосткинської громади.

Подробиці – у сюжеті

 

 

 

 

Джерело фото: УЖКГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору