Міський голова поставив комунальникам завдання вивезти сміття з усіх кладовищ Шосткинської громади + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У нашій громаді тривають роботи з весняного прибирання.
Як розповів на сьогоднішній апаратній нараді в. о. начальника управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко, продовжуються роботи з вивезення гілля, опалого листя, ліквідації стихійних звалищ. Проводилося прибирання на Воронізькому кладовищі. За тиждень звідти вивезли 31 вантажівку сміття.
Тривають і роботи з прибирання піску з узбіч, облаштування газонів, клумб. Також проводиться аварійний ремонт доріг.
Міський голова Микола Нога поставив завдання до Великодня вивезти сміття з усіх кладовищ Шосткинської громади.
Подробиці – у сюжеті
Джерело фото: УЖКГ
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: