Міський голова дав завдання активізувати роботу ЖЕКів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальні служби проводять прибирання на вулицях міста, також завозять дрова, проводять роботу з пуску тепла. Про це у ході сьогоднішньої апаратної наради розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Він зазначив, що йде робота по внутрішньобудинковим мережам.
За словами міського голови Миколи Ноги, повільно працюють ЖЕКи. Очільник громади поставив завдання активізувати роботу комунальників, попрацювати над ефективністю їх роботи.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: