Дерматолог
Авто Світ

Міський голова дав завдання активізувати роботу ЖЕКів + Відео

ЖКГ 14:15, 28.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Комунальні служби проводять прибирання на вулицях міста, також завозять дрова, проводять роботу з пуску тепла. Про це у ході сьогоднішньої апаратної наради розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.

Він зазначив, що йде робота по внутрішньобудинковим мережам.

За словами міського голови Миколи Ноги, повільно працюють ЖЕКи. Очільник громади поставив завдання активізувати роботу комунальників, попрацювати над ефективністю їх роботи.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору