Лідер шосткинського рок-гурту отримав найвищу нагороду Всеукраїнського конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Лідер рок-гурту «МОНОЛІТ» Шосткинського центру культури і дозвілля Костянтин Гордейчук отримав гран-прі IІ Дистанційного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Art-Life_Fest-2024”. Шосткинець брав у часть у номінації «Вокальний жанр, Rock», класифікація рівня підготовки «PRO».
Також Костянтин відзначений Національною премією в галузі культури. Найвищу нагороду талановитому музиканту призначено за розвиток Рок мистецтва України.
Про це повідомляє Центр культури і дозвілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: