Лави Збройних Сил України поповнилися 534 призовниками із Сумщини

Армія 17:45, 22.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про проведення осіннього призову на строкову військову службу голові облдержадміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ доповів військовий комісар Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олексій СІРОШТАН, пишуть на сайті Сумської ОДА.

Минулого тижня на строкову військову службу із Сумщини було направлено до лав Національної гвардії України 52 призовники. Усього станом на 18.11.2021 лише до Нацгвардії направлено 189 юнаків нашої області.

У цілому за результатами осіннього призову по Сумській області відібрано та призначено до складу команд ЗСУ 534 призовники, що складає 95% від планового завдання.

Перевиконав план призову Конотопський район (102%), призвавши 112 юнаків, м. Суми, а також Сумській район впоралися із завданням на 100% і направили до лав ЗСУ 114 і 87 юнаків відповідно.

Найгірший показник в області має Охтирський район – лише 78% виконання плану (57 осіб). За минулий тиждень до складу команд молодого поповнення було призначено всього 2 призовники.

«Маємо працювати спільно і злагоджено, тоді буде 100% результат, – закликав Дмитро Живицький всі причетні до організації осіннього призову структури. – Тут має реалізовуватися цілий комплекс заходів: активна робота навчальних закладів з патріотичного виховання молоді, роз’яснювальна, профілактична та мотиваційна робота, щоб молодь свідомо йшла до Збройних Сил України».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору