Сервис Центр

КОШТИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ ПІЛЬГОВИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ З РАЙОННИХ ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ МАЮТЬ БУТИ ВИДІЛЕНІ НЕВІДКЛАДНО

 Поділитися

Поділитися в

Таке доручення головам районів, міст та ОТГ під час апаратної наради дав перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ/

«Я хотів би звернути увагу керівників міст та районів на важливість цього питання, та невідкладно передбачити, із внесенням змін до бюджету, ці кошти», – сказав Вадим Акпєров.

Начальник обласного управління інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО підкреслив: «Якщо місцева влада не передбачить кошти на пільгові перевезення, то вже невдовзі область матиме соціальну напругу – перевізники відмовляться возити пільгові категорії громадян».

Довідково: За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації наразі на 2019 рік за розрахунками фінансовий ресурс, необхідний для реалізації обласної програми пільгових перевезень, складає 7,4 мільйона гривень. Місцевими радами прийняті рішення щодо перерахування коштів до обласного бюджету для реалізації зазначеної програми на загальну суму 4,6 мільйона гривень, що становить 64,8% від доведеного плану.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору