Комунальники допомагають городянам навести лад після ворожих обстрілів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Для ліквідації наслідків ворожив обстрілів були залучені дві обслуговуючі та три підрядні організації. Про це під час апаратної наради розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Проводилися робота із закриття віконних отворів. КП «Шостка-Зленбуд» активно вивозило сміття. Загалом було залучено 8 одиниць техніки.
В постраждалих будинках виявлено 19 квартир, де мешкають одинокі пенсіонери, що потребували допомоги.
За словами керівника УЖКГ, роботи з ліквідації наслідків ворожих обстрілів продовжуються.
Подробиці – у сюжеті
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: