Дерматолог
Авто Світ

Комунальники допомагають городянам навести лад після ворожих обстрілів + Відео

ЖКГ 22:13, 2.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Для ліквідації наслідків ворожив обстрілів були залучені дві обслуговуючі та три підрядні організації. Про це під час апаратної наради розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.

Проводилися робота із закриття віконних отворів. КП «Шостка-Зленбуд» активно вивозило сміття. Загалом було залучено 8 одиниць техніки.

В постраждалих будинках виявлено 19 квартир, де мешкають одинокі пенсіонери, що потребували допомоги.

За словами керівника УЖКГ, роботи з ліквідації наслідків  ворожих обстрілів продовжуються.

Подробиці – у сюжеті

 

 

Фото ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору