Каратисти Шосткинщини у складі збірної області здобули перемогу у Всеукраїнському чемпіонаті та ІІ місце серед клубів України!
Поділитися в
Копіювати посилання
15 жовтня у Сумах відбувся Чемпіонат України з карате серед школярів та студентів. За першість змагалися 300 учасників з різних областей країни.
Переможцем турніру стала збірна Сумської області. У її складі Шосткинщину представляв Клуб карате “Самурай”, у якому тренуються спортсмени Глухова та Шостки. “Самурай” показав другий кращий результат серед клубів України, виборовши 9 золотих, 13 срібних та 16 бронзових нагород, таким чином внісши свій внесок в перемогу Сумської області у Всеукраїнському чемпіонаті.
Як повідомив тренер клубу “Самурай” та президент Шосткинської районної федерації карате Ігор Кучер, по дві золоті медалі вибороли Злата Кучер – 7 років, Михайло Веракса – 9 років. По одній золотій – Герман Гапоненко – 9 років, Єгор Кузнецов – 11 років, Анастасія Кошель – 16 років, Ірина Кузіна – 6 років, Андріана Хлібород – 12 років.
Другі місця посіли Мирослава Зайнуліна – 14 років, Софія Кашара – 15 років, Нікіта Наливайко – 15 років, Цвєтана Стеценко – 9 років, Максим Середа – 8 років, Денис Смоловик – 14 років, Валерія Опанасенко – 17 років, Нікіта Бірін – 11 років, Вероніка Челядіна – 13 років, Єгор Рибак – 11 років, Софія Полторак – 6 років, Андріана Хлібород – 12 років.
Треті місця вибороли Павло Москаленко – 13 років, Кирило Смичок – 10 років, Гліб Рой – 12 років, Артем Рой – 8 років, Єгор Поставка – 7 років (дві бронзи), Ростислав Рябцев – 7 років, Юлія Панченко – 7 років, Іван Тарабар – 11 років (дві бронзи), Андрій Василенко – 14 років.
Тепер чемпіони готуються до участі у Чемпіонаті Європи, який відбудеться в Бельгії.








Фото – Ігора Кучера
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: