Фотофакт: шосткинські комунальники затемна почали посипати дороги протиожеледною сумішшю
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Температурні гойдалки сприяли тому, що тротуари та дороги Шостки перетворилися на суцільну ковзанку. Як повідомляють в Управлінні ЖКГ Шосткинської міської ради, працівники дорожніх служб оперативно почали посипати дороги протиожеледною сумішшю. Комунальна техніка виїхала на вулиці міста ще затемна.
“Роботи проводилися по всій території міста”, – йдеться у повідомленні.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: