«Епіцентр» надав офіційну відповідь щодо питання відкриття гіпермаркету у Шостці

Місто, Торгівля 12:45, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно Шостка.INFO звернулося з інформаційним запитом до компанії «Епіцентр». Ми запитали, чи відповідає дійсності інформація щодо розміщення магазину «Епіцентр» в нашому місті.

Сьогодні, 7 квітня, отримали офіційну відповідь. В ній, зокрема, зазначається, що один із стратегічних напрямків роботи «Епіцентру» – розвиток торговельної мережі в невеликих обласних та районних центрах України. В найближчі роки компанія продовжить відкривати торговельні центри оптимального формату, площею 6 100 м кв. по всій країні.

«Мережа ТЦ «Епіцентр К» продовжує динамічно розвиватися по всій Україні і Сумська область є одним із перспективних напрямків розвитку. Наразі, триває процес вибору оптимальних ділянок для розміщення ТЦ, тому говорити про початок будівництва ще зарано. ТОВ «Епіцентр К» вивчає можливості для відкриття торговельного центру в декількох містах Сумщини і яке з міст буде першим, залежить від запропонованих місцевою владою, громадою чи приватними особами умов, які будуть найкращими. При цьому, варто зазначити, що крім зручної локації для розміщення торговельного центру, важливим чинником відкриття ТЦ в тому чи іншому населеному пункті буде саме зацікавленість місцевої громади», – йдеться у відповіді на наш інформаційний запит.

Зазначається, що будівництво торговельних центрів «Епіцентр К» робить вагомий внесок у підвищення економічного потенціалу міста в цілому, надає відчутного поштовху для розвитку малого та середнього бізнесу, розвитку місцевого виробництва, а також є вигідним для розвитку міста, оскільки призводить до створення більше 70-ти робочих місць, що позитивно впливає на рівень зайнятості населення (працевлаштування місцевих мешканців, гарантія гідної і стабільної заробітної плати, соціальний пакет тощо), а також наповнює грошовими коштами місцевий бюджет за рахунок податків та інших обов’язкових зборів та платежів, передбачених чинним законодавством України.

«Виходячи з власного досвіду, наголошуємо на тому, що функціонування торговельного центру «Епіцентр К» дає додатковий поштовх для розвитку роздрібної торгівлі у місті, що позитивно впливає на розвиток малого та середнього бізнесу громади. А після відкриття ТЦ в невеликому місті, ТОВ “Епіцентр К” стає його системоутворюючим платником податків, щорічно сплачуючи до місцевого та державного бюджетів мільйони гривень», – інформує компанія.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору