Дерматолог
Авто Світ

До уваги шосткинців: поліцейські проводять прийом заяв щодо пошкодженого житла після ворожої атаки

Важливо, Поліція 08:15, 30.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці з 08:00 на базі Дитячого садка №9 «Десняночка» за адресою Привокзальна, буд. 15-А розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків ворожої атаки.

Тут працюють поліцейські, які приймають заяви громадян, чиї домівки, квартири або інші об’єкти нерухомості зазнали пошкоджень.

Важливо: потерпілою особою вважається саме власник постраждалого обʼєкту. Першочергово потрібно зробити реєстрацію події за номером 102. Потім звернутися до штабу та подати відповідну заяву.

Для подання заяви при собі необхідно мати:

  • паспорт власника;
  • документ про право власності на житловий будинок, квартиру, гараж, магазин чи інше пошкоджене майно;
  • технічний паспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору