До уваги шосткинців: поліцейські проводять прийом заяв щодо пошкодженого житла після ворожої атаки
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостці з 08:00 на базі Дитячого садка №9 «Десняночка» за адресою Привокзальна, буд. 15-А розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків ворожої атаки.
Тут працюють поліцейські, які приймають заяви громадян, чиї домівки, квартири або інші об’єкти нерухомості зазнали пошкоджень.
Важливо: потерпілою особою вважається саме власник постраждалого обʼєкту. Першочергово потрібно зробити реєстрацію події за номером 102. Потім звернутися до штабу та подати відповідну заяву.
Для подання заяви при собі необхідно мати:
- паспорт власника;
- документ про право власності на житловий будинок, квартиру, гараж, магазин чи інше пошкоджене майно;
- технічний паспорт.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: