До 11 години у Шостці планують повністю відновити електропостачання
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі росіяни атакували Шосткинську громаду 5-ма безпілотниками типу “Шахед”.
Система енергозабезпечення зазнала критичних руйнувань. В усій громаді було відсутнє електропостачання і вода. Енергетики займаються відновленням наслідків обстрілу. У деяких мікрорайонах міста вода та світло вже з’явилися.
Як повідомив міський голова Микола Нога, задіяні резервні електростанції в системі водозабезпечення.
“У місті планується відновлення електропостачання з 7 до 9 ранку. Верхній поселок – до 8 ранку. Нижній поселок – з 9 до 11 ранку”, – пише мер.
Крім того, працюють пункти незламності.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: