Дерматолог
Авто Світ

До 11 години у Шостці планують повністю відновити електропостачання

Суспільство 08:23, 22.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі росіяни атакували Шосткинську громаду 5-ма безпілотниками типу “Шахед”.

Система енергозабезпечення зазнала критичних руйнувань. В усій громаді було відсутнє електропостачання і вода. Енергетики займаються відновленням наслідків обстрілу. У деяких мікрорайонах міста вода та світло вже з’явилися.

Як повідомив міський голова Микола Нога, задіяні резервні електростанції в системі водозабезпечення.

“У місті планується відновлення електропостачання з 7 до 9 ранку. Верхній поселок – до 8 ранку. Нижній поселок – з 9 до 11 ранку”, – пише мер.

Крім того, працюють пункти незламності.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору