Сервис Центр

Депутати обговорили питання збереження у Шостці медколеджу та госпіталю для ветеранів + Відео

Громада 20:43, 27.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 27 липня, депутати Сумської обласної ради від партії «Слуга народу» Олексій Романько, Олександр Слюсар, Микита Баня (голова фракції), а також депутати міської ради від «Слуги народу» Наталія Хукаленко, Ірина Кондратьєва відвідали терапевтичне відділення № 2 госпіталя для ветеранів, медичний коледж, колишній дитячий протитуберкульозний санаторій.

Вони ознайомилися зі станом приміщень лікувального закладу. «Проінспектувавши госпіталь, ми бачимо, в якому стані знаходяться його приміщення… В цих умовах неможливо проводити реабілітацію», – зазначив Олексій Романько.

Ініціатива депутатської фракції партії «Слуга народу» в обласній раді – розгорнути терапевтичне відділення госпіталю у Шостці на базі будівлі колишнього дитячого протитуберкульозного санаторію та створити  повноцінне реабілітаційне відділення для учасників АТО/ООС. Також планують відкрити відділення санаторного лікування дітей.

Депутати відвідали Шосткинський фаховий медичний коледж, який був відкритий понад 30 років тому. Навчальний заклад продовжить працювати. За словами Олексія Романька, на часі завдання модернізувати медколедж.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору