Чому у Шостці поки не увімкнули теплопостачання? Міська рада дала роз’яснення
Поділитися в
Копіювати посилання
Запуск теплоносія у Шостці планувався ще учора, 19 жовтня. Тим не менш, у помешканнях містян досі холодно.
Шосткинська міська рада поінформувала щодо початку опалювального сезону. Зокрема повідомляється, що газорозподільча компанія поки не розпломбувала газові лічильники та не подала газ до котелень.
– Наразі міською владою разом з представниками міських теплопостачаючих організацій проводяться перемовини з газорозподільчою компанією щодо найскорішого розпломбування нею газових лічильників та подачі газу на котельні, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: