Дерматолог
Авто Світ

Чому у Шостці поки не увімкнули теплопостачання? Міська рада дала роз’яснення

Влада, ЖКГ 09:46, 20.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Запуск теплоносія у Шостці планувався ще учора, 19 жовтня. Тим не менш, у помешканнях містян досі холодно.

Шосткинська міська рада поінформувала щодо початку опалювального сезону. Зокрема повідомляється, що газорозподільча компанія поки не розпломбувала газові лічильники та не подала газ до котелень.

– Наразі міською владою разом з представниками міських теплопостачаючих організацій проводяться перемовини з газорозподільчою компанією щодо найскорішого розпломбування нею газових лічильників та подачі газу на котельні, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору