Чому чоловікам важливо своєчасно проходити УЗД-обстеження статевих органів?

Медицина, Послуги 11:00, 31.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ультразвукове дослідження органів малого тазу у чоловіків (УЗД передміхурової залози, простати, сечового міхура) дозволяє виявити патології в функціонуванні цих органів і вчасно почати лікування.

Для чоловіків актуальним є регулярне обстеження статевих органів. Для дослідження передміхурової залози можливе використання як трансабдомінального способу (через передню черевну стінку з наповненим сечовим міхуром), так і за допомогою внутрішньо-ректальних датчиків. Останній спосіб є більш інформативним, завдяки кращій візуалізації.

Дослідження виконується за допомогою спеціального високочастотного ультразвукового датчика з особливою конструкцією. Це дозволяє отримати повноцінне точне зображення простати та різних зон цього органу, а також виявити патологічні зміни.

Завдяки УЗД можна:

-оцінити структуру простати, її розміри, щільність, однорідність, наявність утворень;

-вивчити стан яєчка, придатка та сім’яного канатика;

-діагностувати аденому простати або доброякісну гіперплазію передміхурової залози;

-діагностувати рак передміхурової залози;

-виявити простатит;

-діагностувати кісту передміхурової залози;

-діагностувати запальні захворювання яєчка та його придатка.

Провести УЗД-обстеження органів малого тазу необхідно, якщо наявне прискорене сечовипускання; є дискомфорт і болісні відчуття у зоні малого тазу; інфекції, що передаються статевим шляхом (навіть якщо симптоми захворювань не виявляються); гострий і хронічний простатит; абсцес передміхурової залози; гострі та хронічні везикуліти і епідидиміти; наявність доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденоми).

Про специфічні деталі підготовки до процедури відповідно до обраного методу діагностики вас проконсультують в «Північ Медікал». Для деяких видів УЗД органів малого тазу необхідний наповнений сечовий міхур, тому варто випити 1-1,5 літра води за годину до процедури.

Не займайтесь самолікуванням. Спочатку зверніться до лікаря, який направить на те обстеження, яке Вам потрібно. При направленні лікаря спеціалісти кабінету УЗД записують пацієнтів на діагностику одного або одразу кількох органів, в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору