Дерматолог
Авто Світ

Через необережне поводження з вогнем, в селі на Шосткинщині згоріла вбиральня + Фото, відео

ДСНС, Події 15:57, 28.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

26 грудня у Богданці Шосткинської громади горів вуличний дерев’яний туалет у приватному домогосподарстві. О 4:59 про пожежу до Служби порятунку повідомив водій автомобіля, який проїздив по трасі та побачив полум’я.

На гасіння виїхала пожежна автоцистерна та рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Дерев’яна будівля згоріла вщент, тим не менш рятувальники запобігли поширенню вогню на інші господарчі споруди й житловий будинок.

Імовірною причиною пожежі фахівці вважають необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

За інформацією 7-ї державної пожежно-рятувальної частини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору