Через необережне поводження з вогнем, в селі на Шосткинщині згоріла вбиральня + Фото, відео
Поділитися в
Копіювати посилання
26 грудня у Богданці Шосткинської громади горів вуличний дерев’яний туалет у приватному домогосподарстві. О 4:59 про пожежу до Служби порятунку повідомив водій автомобіля, який проїздив по трасі та побачив полум’я.
На гасіння виїхала пожежна автоцистерна та рятувальники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Дерев’яна будівля згоріла вщент, тим не менш рятувальники запобігли поширенню вогню на інші господарчі споруди й житловий будинок.
Імовірною причиною пожежі фахівці вважають необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
За інформацією 7-ї державної пожежно-рятувальної частини





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: