АТ «Сумигаз»: в умовах війни надзвичайно важлива підтримка надавачів комунальних послуг + Відео

ЖКГ 16:30, 4.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Газовики постійно отримують слова подяки та шани від людей, і це їм допомагає самовіддано працювати, ліквідовувати аварії, проводити відновлювальні роботи на найбільш небезпечних ділянках.

У свою чергу АТ «Сумигаз» висловлює вдячність усім, хто сплатив за послугу з доставки газу в березні. “Ваша оплата – це єдина запорука ремонту газових мереж, що надзвичайно важливо в цих непростих умовах”, – зазначають в компанії. Сьогодні газовики Сумщини працюють в посиленому режимі, відновлюючи зруйновані ворогом мережі, в небезпечних умовах повертають тепло в домівки. За час війни було відновлено газові мережі в понад 100 населених пунктах області. Плата за розподіл газу – це кошти на ремонт газорозподільної системи Сумщини та заробітну плату для фахівців газових господарств, які працюють 24 години щодня.

Зупинка платежів – це загроза для безперебійної та безаварійної доставки газу до кожного з домоволодінь області, – наголошують у компанії.

АТ «Сумигаз» готовий до співпраці, розгляду будь-яких компенсаційних механізмів виплати заборгованості громадян за рахунок бюджетів. Сьогодні країна стоїть єдиним фронтом у боротьбі з ворогом. Газовики звертаються до всіх земляків, які мають можливість, зробити платежі: «Коли ви сплачуєте за розподіл газу, ви допомагаєте людям у зруйнованих містах і селах відновити інфраструктуру». Разом переможемо!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору