Англійська онлайн: чому такий формат обирають тисячі людей у всьому світі

Суспільство 12:31, 26.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Тільки уявіть: ви прокидаєтеся вранці, приймаєте душ і чистите зуби, неспішно готуєте сніданок, а потім із задоволенням насолоджуєтеся їжею. Коли ви допиваєте останній ковток чаю, ваш телефон нагадує вам про заплановане заняття з англійської мови, яке почнеться… буквально через п’ять хвилин! Але ні, ви не спізнюєтеся. Адже, щоб опинитися на уроці, вам необхідно лише увімкнути ноутбук і підключитися до системи мовної школи. Тому, до початку заняття у вас є ще цілих 5 хвилин, щоб помити посуд. Ось це і є  англійська онлайн, про переваги якої ми вам сьогодні розповімо.

Чому вивчати англійську онлайн настільки круто

Безсумнівно, онлайн-освіта подобається далеко не всім. Тому навіть у вашому оточенні обов’язково знайдуться люди, які швидко й нещадно розкритикують ідею вчити мову онлайн. Але, по-перше, вам обов’язково потрібно спробувати, щоб зрозуміти, наскільки такий формат підходить конкретно вам. По-друге, ви маєте знати про наступні переваги такого навчання:

  • Можна менше контактувати з людьми. Своїх одногрупників та викладача ви побачите лише через екран, а тому знайомитися і заводити дружні стосунки зовсім не обов’язково, що вкрай важливо для тих, хто любить самотність.
  • Легше долати страх заговорити англійською мовою. Присутність інших людей і страх облажатися перед ними, припускаючись елементарних помилок – це головна перепона багатьох студентів на шляху до освоєння англійської мови. Якщо ж ви вважаєте, що вчити англійську онлайн вдома практично неможливо, прочитайте наші рекомендації з цього питання у цій статті.
  • Можна вчитися в будь-якій школі, незважаючи на своє місцезнаходження. Ви живете в Харкові, але крутий мовний курс англійської знайшли в Києві – записуйтеся на нього і займайтеся онлайн.
  • Більше шансів знайти свій курс. Навіть найвідоміші курси у вашому місті не обов’язково підійдуть вам. Наприклад, якщо ви хочете вчити мову для роботи, а працюєте інженером. У такому випадку вам знадобляться спеціалізовані бізнес-курси англійської мови онлайн, які можна знайти в інтернеті.

Книги перестали бути єдиним джерелом знань, оскільки їх дедалі активніше заміщає онлайн-простір

Але навіть якщо ви зібралися вчитися мовам онлайн, не поспішайте записуватися на перший-ліпший курс англійської. Рекомендуємо порівняти різні пропозиції з викладання англійської мови – за наповненням, тривалістю, відгуками реальних студентів, вартістю та кваліфікацією викладача.

А ще пройдіть пробне мовне заняття. З його допомогою ви зможете зануритися в атмосферу онлайн-заняття і зрозуміти, наскільки вам комфортно спілкуватися з викладачем через комп’ютер. У більшості випадків єдиним недоліком онлайн-навчання є поганий інтернет.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору