Дерматолог
Авто Світ

«Знайомий» написав у соцмережі і попросив дати в борг: на Шосткинщині чоловіка ошукали на 18 тис.

Кримінал 13:34, 25.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Лише за минулу добу аферисти видури у жителів Сумщини майже 500 тисяч гривень. Шахраї використовують різноманітні схеми для заволодіння коштами. Таку новину повідомляє обласна поліція.

Зокрема, на Шосткинщині до правоохоронців звернувся чоловік, якого аферисти ошукали на 18 тис. грн. Зламавши акаунт у соціальній мережі його знайомого, потерпілому надіслали повідомлення з проханням дати в борг кошти, на що останній погодився. Чоловік перевів гроші прямісінько на банківський рахунок шахрая…

Найбільшу суму втратила 73-річна мешканка Охтирки. Жінка  протягом трьох місяців спілкувалась у месенджері з невідомим, який представився лікарем та працівником ООН. Чоловік розповів історію, про свою хвору доньку, яка потребує коштів на лікування. Пенсіонерка погодилася допомогти та перерахувала  аферисту зі своїх банківських карток 330 000 грн. Після цього на зв’язок він більше не вийшов…

«Поліція вкотре застерігає: шахрай може представитись будь-ким, не поспішайте переказувати кошти невідомим особам. Будьте обачними під час листування, бережіть свою банківську таємницю», – закликають правоохоронці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору