Жителька Сумщини проведе 1,5 роки за ґратами за підтримку путіна та виправдовування російської агресії
Поділитися в
Копіювати посилання
42-річну жительку м. Конотоп визнано винною у виправдовуванні збройної агресії російської федерації проти України. Вироком суду її засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі, повідомляє обласна прокуратура.
Прокурор у суді довів, що обвинувачена під час спілкування зі співрозмовниками виправдовувала дії військовослужбовців російської федерації, а також висловлювалася на підтримку збройної агресії та дій путіна.
Зокрема жінка стверджувала, що Україна впустила «сюда НАТО на учения, но эти учения подрозумевают палить по россии. Правильно путин сделал, а чего ждать? Когда бомбы полетят по россии?»
У суді обвинувачена провину свою не визнала. На вирок суду вона чекала за гратами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: