Дерматолог
Авто Світ

Жителька Сумщини проведе 1,5 роки за ґратами за підтримку путіна та виправдовування російської агресії

Прокуратура 16:02, 15.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

42-річну жительку м. Конотоп визнано винною у виправдовуванні збройної агресії російської федерації проти України. Вироком суду її засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі, повідомляє обласна прокуратура.

Прокурор у суді довів, що обвинувачена під час спілкування зі співрозмовниками виправдовувала дії військовослужбовців російської федерації, а також висловлювалася на підтримку збройної агресії та дій путіна.

Зокрема жінка стверджувала, що Україна впустила «сюда НАТО на учения, но эти учения подрозумевают палить по россии. Правильно путин сделал, а чего ждать? Когда бомбы полетят по россии?»

У суді обвинувачена провину свою не визнала. На вирок суду вона чекала за гратами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору