Дерматолог
Авто Світ

Жителька Шосткинщини стала жертвою псевдобанкірів та втратила більше 20 тис. грн

Поліція, Фінанси 11:03, 1.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Минули вихідними на гачок шахраїв потрапили п’ять жителів Сумської області. Для заволодіння грошима людей шахраї використовують перевірені «схеми»: аферисти просили гроші в борг від імені родичів та знайомих потерпілих, пропонували оформити міжнародну допомогу…

А от жительці одного із сіл Шосткинського району невідомий по телефону представився співробітником банку та повідомив, що потрібно пройти ідентифікацію проти шахраїв та попрохав надати 4 останні цифри банківського рахунку. Жінка виконала умови невідомого співрозмовника. Після цього з її картки було списано 11 400 гривень та з іншої картки ще 9 900 гривень Загальний збиток від шахрайських оборудок становив 21 300 гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

Поліція Сумщини нагадує: при отриманні повідомлень, в яких вас прохають здійснити будь-які фінансові операції, не залежно від того, знайома вам ця особа чи ні – перевіряйте інформацію, здійснивши дзвінок до абонента, який до вас звертається або прийшовши особисто до відділення вашої банківської установи.

У поліції за всіма заявами громадян відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Слідство триває.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору