Жителів Сумщини запрошують долучатися до платформи «Свідок»

Історія, Війна 16:09, 6.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Свідок − це ваш особистий щоденник війни. Свідок − це платформа, на якій українці можуть безпечно зберігати свої переживання, роздуми, спогади, спостереження та увесь досвід щодо життя протягом агресивного російського воєнного вторгнення в Україну. Цей ресурс покликаний документувати докази свавілля та злочинів, вчинених російською владою та військовими, у текстовому вигляді, ілюструючи, за можливістю, фото та відео
Головна мета платформи «Свідок» − правдива фіксація різноманітних подій війни Росії проти України.
 Чому це важливо? Боротися словом та тримати фокус уваги всього світу саме на війні Росії проти України.
Історії українців − справжня зброя проти російської агресії. Розкажіть світові, що відбувається в Україні з перших уст. Розповідаючи міжнародній спільноті про свавілля росіян у цій війні, ми спонукаємо світ допомагати нам якнайшвидше закінчити її. Кожна історія − це Ваш персональний унікальний внесок у справу Перемоги України!
Притягнути Росію до відповідальності
 «Свідок» − це надбезпечна платформа, де всі дані та історії зберігаються, шифруються та залишаються анонімними для інших користувачів завдяки ретельно протестованій багатовимірній екосистемі безпеки даних.
 Якщо Ви стали жертвою воєнного злочину, задокументуйте те, що сталося, на «Свідку». Якщо представники   Світової системи правосуддя забажають зв’язатися з Вами, це буде можливим лише після Вашого підтвердження відповідного запиту і згоди.
 Зберегти свою Історію «Свідок» − це і Ваш персональний щоденник про моторошний момент в історії людства.  Поряд з документуванням воєнних злочинів росіян, «Свідок» має на меті також зберегти історію. Ми маємо зафіксувати все, що відбувається, для себе та нащадків, аби ці жахливі події назавжди закарбувалися в пам’яті людства і ніколи більше не повторились знову.
Підтримати одне одного
 Війна розділила сім’ї, друзів, наповнила страхом, відчаєм та самотністю. «Свідок» допоможе кожному з нас відчути, що ми не самі. Платформа дозволить Вам та Вашим близьким поділитися один з одним своїми найглибшими відчуттями, ідеями, роздумами. Ви самі вирішуєте, чи ваші дописи можуть бачити усі користувачі, чи лише Ви.
 Свідок створили українці за підтримки міжнародної спільноти волонтерів, у партнерстві з американською благодійною фундацією «AI for Good» («Штучний інтелект на варті Добра»). Також платформа «Свідок» є партнером всеукраїнського цифрового батальйону DATTALION.
Долучитися до платформи «Свідок» можна за посиланням: https://svidok.org
За інформацією Сумської обласної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору