Жителів Шосткинщини просять обмежити використання природного газу
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з масованою, безпрецедентно потужною атакою російського агресора на Шосткинщину жителів громади закликають максимально обмежити використання природного газу.
З таким зверненням до всіх звертається міський голова Микола Нога.
“Це дасть можливість не допустити збій системи, слідкуйте за газовими приладами”, – пише він.
Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, під час роботи ПВО перебувайте в безпечних місцях, додає Микола Нога.
Закликає жителів громади міський голова Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: