Дерматолог
Авто Світ

Жителів Шосткинщини просять обмежити використання природного газу

Суспільство 14:19, 4.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з масованою, безпрецедентно потужною атакою російського агресора на Шосткинщину жителів громади закликають максимально обмежити використання природного газу.

З таким зверненням до всіх звертається міський голова Микола Нога.

“Це дасть можливість не допустити збій системи, слідкуйте за газовими приладами”, – пише він.

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, під час роботи ПВО перебувайте в безпечних місцях, додає Микола Нога.

 

Закликає жителів громади міський голова Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору