Сервис Центр

Жителі Сумщини укладають договори на технічне обслуговування внутрішніх мереж з “Сумигаз”

ЖКГ, Споживач 16:21, 4.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

З початку року понад дві тисячі клієнтів АТ «Сумигаз» замовили у компанії послугу з технічного обслуговування внутрішніх мереж газопостачання. Це родини, які вчасно подбали про свою безпеку, адже статистика вказує – кожен другий виклик на номер 104 пов’язаний з витоком газу на внутрішніх мережах. Така аварійність – наслідок невчасного технічного обслуговування або його відсутність.

З 2015 року в тарифах на розподіл газу не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж, а відповідальність за безпечне газоспоживання і утримання мереж та приладів в належному стані покладено на власників житла.

Для зручності клієнтів АТ «Сумигаз» запровадив нову послугу – технічне обслуговування внутрішніх газових мереж для фізичних осіб. На сьогодні діє акційна ціна на цю послугу – 300 грн на рік. Замовивши технічне обслуговування, клієнт буде впевнений, що у будинку чи квартирі немає витоків газу, тож запобігає виникненню аварійних ситуацій.

Що отримує споживач за договором на технічне обслуговування?

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;
  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні й внутрішні конструкції будинку;
  • перевірку працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Як замовити послугу?

Для укладання договору зверніться в 104.ua клієнтський простір. Раз на рік сплатіть 300 грн разом з ПДВ через банк або POS-термінал.

Зверніть увагу, що до вартості договору не входить обслуговування газових приладів, ремонт внутрішніх мереж та приладів обліку.

АТ «Сумигаз» нагадує клієнтам про свідоме споживання газу та необхідність щороку проводити технічне обслуговування внутрішніх мереж. Ця послуга – гарантія вашої безпеки та спокою.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору