Завтра Сумщина попрощається із бійцем, який загинув у зоні ООС
Поділитися в
Копіювати посилання
У зоні ООС загинув наш земляк − 32-річний боєць із Конотопського району Ярослав Семеняка. Про це повідомляє Сумська ОДА.
Молодший сержант 58-й ОМПБ ім.Виговского загинув 7-го серпня від вибуху протитанкової керованої ракети, випущеної представниками путінського “єдиного народу” по підрозділу ЗСУ, які проводили відновлювальні роботи на об’єктах цивільної інфраструктури на Донбасі.
Як повідомляють в обласному військкоматі, прощання з воїном відбудеться в селі Підлипне, що на Конотопщині, о 12:00, де рідні, близькі та побратими Ярослава Семеняка, вшанують його світлу пам’ять і проводять в останню путь.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: