Завтра – без відключень!
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 18 вересня, заходи обмеження не прогнозуються. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Повідомляється, що сьогодні, 17 вересня, рівень споживання електроенергії, станом на 9.30, був на 1,2% вищим, ніж в цей же час у понеділок. Вчора, 16 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у п’ятницю, 13 вересня.
«…Зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16.00 до 22.00», – закликає «Укренерго».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: