Дерматолог
Авто Світ

Через негоду та обстріли на Сумщині знеструмлено понад 20 тисяч споживачів

Енергетика 11:45 вчора
 Поділитися

Поділитися в

Станом на зараз у частині Сумської області є відключення  електропостачання через негоду та обстріли.

Зливи, пориви вітру та грози, які пронеслася Сумщиною напередодні та вночі, спричинили пошкодження електромереж.

Про це повідомили у АТ “Сумиобленерго”.

Через негоду було знеструмлено понад 20 тисяч споживачів.

Водночас у регіоні також є відключення, спричинені збройною агресією росії та як наслідок – пошкодженням  енергетичної інфраструктури.

“Працюємо в посиленому режимі, відновлюючи мережі після обстрілів та негоди.

якщо у Вас зникло світло, перевірити причину відключення можна в особистому кабінеті E-Svitlo, на сайті АТ “Сумиобленерго” в розділі “Споживачам-Відключення” або звернувшись до кол-центру: 0 800 300 247 або 0542 659 659″, – нагадали в “Сумиобленерго”.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору