Завдяки оперативному втручанню голови Сумської ОВА вдалося запобігти екологічному забрудненню Роменського району нафтопродуктами

Влада, Екологія 20:08, 21.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомлялося раніше, у Андріяшівській громаді на Роменщині стався витік нафтопродуктів. Вчора голова Сумської ОВА Володимир Артюх оперативно прибув на територію громади, щоб з’ясувати, на скільки серйозний витік нафтопродуктів і які його наслідки для людей і довкілля. Також в інспектуванні взяли участь керівник Роменської РВА Денис Ващенко, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Сумській області та керівництво громади.
«Ми отримали повідомлення від місцевого фермера, що на його полях, які він орендує, виявлено виток нафтопродуктів, – пояснила Володимиру Артюху голова Андріашівської громади Інна Дибчинська. – Ми запросили екоінспекторів. Спеціалісти зазначили, що на трьох полях цього аграрія не виявлено плям нафти, але на земельних ділянках виявили розлив нафтопродукту».
Також, як стало відомо, нафтова суміш вже пішла і в місцевий ставок. А це загрожувало справді екологічною бідою громаді.
«Потрібно негайно з’ясувати причини і обставини забруднення. Першочергово необхідно знайти місце пориву. На щастя, на території району кулі не летять і снаряди не рвуться, тому беріть і терміново робіть», – наголосив Володимир Артюх, звертаючись до присутніх на місці події.
Доручення голови, які він надав керівництву Роменської РВА та представникам екологічної інспекції, були виконані в найкоротший термін.
 На місце події відразу ж приїхали головні інженери Державної екологічної інспекції у Сумській області. Вони наголосили на необхідності нафтовидобувному підприємству, яке працює в цій місцевості, ліквідувати порив трубопроводу. А також в найкоротший час ліквідувати наслідки аварії.
 Наразі порив ліквідовано. Підприємство має терміново ліквідувати наслідки забруднення.
Тож завдяки особистому втручанню очільника області та оперативній й ефективній роботі керівництва району, громади, екологічної інспекції вдалося запобігти справжній екологічній біді в Роменському районі.
Питання щодо ліквідації наслідків забруднення очільник області триматиме на особистому контролі, повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору