Запорізький завод-виробник зерноочисного обладнання отримав патент США

Споживач 17:04, 29.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Запорізьке підприємство з виробництва зерноочисного обладнання «Агросепмаш», яке є лідером у своєму сегменті в Україні, домоглося світового визнання. У березні 2021 року компанія отримала посвідчення про ексклюзивність та інтелектуальні права на свій винахід від Відомства з патентів і товарних знаків США. До цієї події виробники йшли 3 роки, повідомляє Еспресо із посиланням на Дніпро Регіон.

Компанія «Агросепмаш» із Запоріжжя створила унікальну за своєю ефективністю і економністю зерноочисну машину – аеродинамічний сепаратор з унікальним нагнітальним пристроєм повітряного потоку. Головна відмінність даного агрегату від конкурентів полягає в самому способі створення повітряного потоку. Завдяки імпелерному нагнітачу повітря рівномірно розподіляється по всій камері сепарації. Таким чином досягається максимальний ступінь очищення і сортування матеріалів.

Серед основних переваг аеродинамічного сепаратора ТМ «Агросепмаш» такі:

  • економне споживання електроенергії – 2,2 кВт на годину проти 12-14 кВт, які споживає схожа техніка інших виробників;
  • виключення деформації зерна та іншої сировини в процесі роботи;
  • легке налаштування і швидкий перехід з однієї культури на іншу;
  • багатофункціональність – робота з різноманітними сипучими матеріалами від очищення зерен кави до калібрування гранул для котячого туалету;
  • конкурентоспроможна ціна;
  • висока продуктивність та ін.

Довідка. За 9 років роботи компанія «Агросепмаш» успішно зарекомендувала себе на українському та зарубіжному ринках, як виробник якісної агротехніки: аеродинамічних і барабанних сепараторів, плоскорешітних скальператорів, повітроочисних систем різних модифікацій. Підприємство має контракти з компаніями в більш ніж у 25 країнах світу. Вся лінійка машин «Агросепмаш» – це результат власних розробок, заснованих на новітніх технологіях, які відповідають вимогам ЄС, а тепер і американським стандартам.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору