Замість вирішення соціальних та економічних питань, на сесії Сумської облради «ділили крісла»

Влада 18:17, 26.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відбулася 6-та сесія Сумської обласної ради восьмого скликання. На порядок денний виносилося всього дев’ять питань (із попередньо запланованих 52-х), із яких більшість вкотре стосувалася кадрових змін та призначень, – коментує голова фракції «За Майбутнє» у Сумській обласній раді Тетяна СИЗОН.

Так, поза увагою обласних депутатів залишився розгляд та внесення змін до бюджету Сумської області на 2021 рік, не піднімалося питання щодо Програми економічного і соціального розвитку області, не були внесені зміни до Програми охорони навколишнього середовища та Комплексної програми щодо поводження з відходами. Також серед нерозглянутих – Обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 рік.

– Жителі Сумщини стали свідками того, як у обласній раді вчергове ділилися крісла. Чому ми не почали сесію із соціальних та економічних питань, а кадровими могли б завершувати? Мені здається, саме першочерговий розгляд Стратегії розвитку нашого регіону, комплексних програм щодо соціального захисту, охорони навколишнього середовища, створення умов для оздоровлення та відпочинку наших дітей був би зрозумілий нашим виборцям. Натомість маємо ситуацію, коли соціальні питання вкотре відкладаються, проект ведення сесії змінюється, і відбувається банальний торг посадами, – наголосила керівник фракції «За Майбутнє» у Сумській обласній раді Тетяна СИЗОН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору