Заклади культури Шосткинської громади активно готуються до роботи в зимовий період + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Галузь культури Шосткинської громади продовжує працювати в умовах воєєного режиму. Як повідомив Ігор Фатун, начальник управління культури, туризму та охорони історичної спадщини, наразі у них триває активна підготовка до зими. Зокрема, у всі заклади культури Шосткинської громади, які опалюються твердим паливом, уже завезено дрова. Нині займаються розпилюванням отриманої деревини.
“Заряджаємо вогнегасники, перевірили всі лічильники”, – доповів Ігор Фатун.
1 жовтня Україна відзначатиме День захисника і захисниць. У Шостці наразі вирішують, як вітатимуть наших оборонців зі святом, зважаючи на безпекові умови.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: