Задишка, збільшення живота та ваги, варикоз та набряки ніг можуть свідчити про надмірне збільшення рідини в черевній порожнині. Пройдіть УЗД!

Медицина, Послуги 17:30, 24.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Скупчення великої кількості рідини в черевній порожнині – асцит, або, як його ще називають, «водянка живота», – це не просто естетична чи фізіологічна проблема через збільшення живота та дисфункцію органів черевної порожнини. Це небезпечна патологія, ускладнення, яке може бути наслідком таких серйозних захворювань, як цироз, гепатити, тромбоз вен печінки, портальна гіпертензія, онкологія…

Якщо неприємні розпираючі відчуття в животі вже стали нормою, з’являється задишка, розвивається пупкова грижа, набрякають ноги, внутрішні органи здавлюються, скоріше за все, мова йде вже про важку форму патології.

Внаслідок підвищеного тиску всередині черевної порожнини, діафрагма витискається в порожнину грудей, значно ускладнюється дихання, розвивається серцева недостатність… Іноді в черевній порожнині може збиратися біля 20 літрів рідини! І її набір стрімко зростає.

Без медичної допомоги, нерідко й оперативного втручання, результат може бути плачевним: внутрішні кровотечі, перитоніт, набряк головного мозку… У 50% випадків хворі з асцитом помирають.

На жаль, на початковій стадії захворювання ніяк себе не виявляє. Але вже невелику кількість рідини, що зібралася в черевній порожнині (більше 500 мл), можна визначити за допомогою ультразвукового дослідження.

УЗД в «Північ Медікал» — це гарантія якісного обстеження, завжди високоточні результати. У кабінеті УЗД в Шостці є сучасне устаткування, яке забезпечує чітку візуалізацію стану внутрішніх органів. При направленні лікаря пацієнтів записують на діагностику одного або одразу кількох органів в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами: 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору