За тиждень у Шосткинській громаді +35 хворих на COVID-19. Зростає захворюваність на ГРВІ
Здоров'я 12:00, 11.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про захворюваність населення на грип та ГРВІ, в т.ч. COVID–19 за минулий тиждень, з 1 по 7 грудня інформує Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
За даними відділу, на території Шосткинської та Зноб-Новгородської громад визначався низький рівень інтенсивності епідемічного процесу з грипу, ГРВІ (в т.ч. COVID–19), що не вимагає впровадження протиепідемічних заходів як і в цілому по Сумській області.
Показник захворюваності населення на грип та ГРВІ за минулий тиждень склав:
– в Сумській області – 496,4 на 100 тис. населення, що на 16,4 % нижче середнього рівня інтенсивності епідемічного процесу.
– в Шосткинському районі – 375,6 на 100 тис. населення, що нижче епідпорогу на 3,1 % та нижче на 35,2% від середнього рівня інтенсивності епідемічного процесу.
У Шосткинській громаді захворіло 412 осіб, що на 3,6% більше в порівнянні з минулим тижнем (397 осіб).
Захворіло 199 дітей (попередній тиждень – 208). З них 101 – школярі.
З.-Новгородська громада: захворіло 13 осіб, з них одна дитина, що на 61,5% більше в порівнянні з минулим тижнем.
За епідемічний сезон 2023/2024 р.р. в Сумській області зареєстровано 106 випадків грипу. У Шосткинській та Зноб-Новгородській громаді випадки грипу не реєструвались.
У Шосткинській громаді з початку епідсезону щеплено проти грипу 134 особи.
Минулого тижня – 1.
В епідсезон 2022-2023рр. проти грипу було щеплено 460 осіб.
У Шосткинській громаді зареєстровано 35 нових випадків COVID-19, стільки ж, як і попереднього тижня.
Зноб-Новгородська громада – 3 нових випадки (попередній тиждень – 2).
З початку епідсезону у Шосткинській громаді на COVID-19 захворіла 231 особа (зокрема, за грудень станом на 7.12.23 – 35 випадків (грудень 2022 р. – 46 випадків), листопад – 145 випадків (листопад 2022р. – 74), жовтень – 51 випадок (жовтень 2022р. – 498), вересень – 9 випадків (вересень 2022р. – 617).
У Зноб-Новгородській громаді – 13 осіб захворілих на COVID-19 від початку епідсезону 2023/2024 р.р.
У жовтні-листопаді зареєстровано 2 летальні випадки від коронавірусної хвороби у Шостці. Померлі були літні люди та мали в анамнезі супутні захворювання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: