За тиждень у Шосткинській громаді +246 хворих на ГРВІ і +7 на COVID-19
Здоров'я 11:36, 16.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про захворюваність населення на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), в т.ч. COVID–19 протягом тижня, з 6 о 10 жовтня, інформує Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
За даними відділу, у Шосткинській громаді захворіло 264 осіб (попереднього тижня було 346 нових хворих).
Зокрема захворіло 123 дитини, це 46,6% від всіх захворілих, з них:
- школярі – 78 (63% від захворілих дітей);
- дошкільнята – 20 (16,2% від захворілих дітей).
З.-Новгородська громада: захворіло – 9 осіб, з них 3 дітей (попередній тиждень – 3 особи).
За вказаний тиждень випадки грипу не зареєстровано.
Але зареєстровано 7 нових випадків COVID-19 у Шосткинській громаді (попереднього тижня – 11 нових випадків).
За вересень зареєстровано – 9 випадків (вересень 2022р. – 617), за серпень 2023 – 3 (серпень 2022р. – 42), за липень 2023 року – 1 випадок (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 16), травень – 127 (травень 2022р. – 29); квітень – 235(квітень 2022 р. – 57); березень – 220 (березень 2022р. – 199); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2197); січень – 18 (січень 2022р. – 1106).
У З.-Новгородській громаді – 1 випадок (на 40 тижні – випадки не реєструвались).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: