За що бореться агрофірма «Лан»: 5 питань до директора сільгосппідприємства + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Гість програми «5 питань» – директор ТОВ «Агрофірма «Лан» Дмитро Житченко.

Аграрій розповів про своє сільгосппідприємство, яке останнім часом, як-то кажуть «на слуху». Нагадаємо, впродовж декількох пленарних засідань депутати жваво обговорюють питання «Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Агрофірма «Лан». Воно викликає бурхливі обговорення у сесійному залі.

У програмі «5 питань» Дмитро Житченко розповів, що ще у 2016 році «Лан» переміг на аукціоні, який проводив Держгеокадастр, і отримав право оренди на земельну ділянку площею 27 га, що знаходиться на території колишньої Маківської сільської ради. Ця ділянка не оброблялась близько трьох років, оскільки працівники агрофірми займались її розлісненням. У минулому році там була посіяна сидеративна культура, щоб збільшити шар гумусу.

За словами директора «Лану», рік тому сільгосппідприємство звернулося до міської ради щодо продовження дії договору оренди землі. «Але вже другу сесію це питання не набирає достатньої кількості голосів. Тобто воно саботується…», – сказав Дмитро Житченко.

Він зазначив: підставою для непродовження договору оренди називають необхідність передачі цієї земельної ділянки учасникам АТО, ветеранам війни для отримання 2 га на ведення особистого селянського господарства. Керівник агрофірми наголосив, що на сьогоднішній день виділення 2 га будь-кому заборонено законом. «І чомусь замовчується те, що на території Шосткинського району знаходиться більше 1,5 тис. га вільної землі, яка нікому не передана в оренду, яка ніким не обробляється, тобто неефективно використовується на сьогоднішній момент», – говорить Дмитро Житченко.

Він відверто сказав, за що бореться сільгосппідприємство. «Агрофірма «Лан» бореться, в першу чергу, за справедливість, за економічну конкуренцію, справедливу і чесну. За те, щоб кожен міг вільно працювати, нікому б не заважали та не перешкоджали здійснювати законну господарську діяльність».

Дивіться повне інтерв’ю Дмитра Житченка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору