За підтримки організацій Естонії та благодійного фонду Запоріжжя жінки Сумщини можуть отримати до 150 тис. грн. на відкриття й розвиток власної справи

 Поділитися

Поділитися в

 Як повідомляє директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємницею. Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн до 150 000 грн разом з наставницькою підтримкою протягом шести місяців.
 Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення своєї родини через війну, яка триває в Україні.
 У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Запорізькій (підконтрольна територія), Дніпропетровській, Київській (крім м. Київ), Чернігівській, Сумській областях та внутрішньо переміщені жінки, які проживають у Полтавській, Кіровоградській, Черкаській областях.
 Відкриті воркшопи онлайн відкриті для всіх, хто зацікавлений у долученні до них та покращенні своїх знань щодо підприємництва, незалежно від того, де Ви знаходитеся – в Україні чи за кордоном.
 Програма впроваджуватиметься з липня 2022 року по квітень 2023 року.
 Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх охочих за посиланням:
 Якщо у Вас є питання щодо участі, будь ласка, зателефонуйте: 095-611-87-98 (Раїса),
Долучайтеся до сторінки заходу у Фейсбуці, щоб слідкувати за оновленнями:
Програма підприємництва для нових бізнесів: https://fb.me/e/2XX16kJ85
Програма підприємництва для існуючих бізнесів: https://fb.me/e/29IubN8Xb
За інформацією Сумської обласної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору